Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Frontier zamawiają A321

Lotnictwo cywilne, 24 listopada 2014

Niskokosztowe linie Frontier zamówiły Airbusy A321ceo.

Frontier zamówiły największe wąskokadłubowe samoloty Airbusa po raz pierwszy w historii / Zdjęcie: Frontier Airlines

Niskokosztowe towarzystwo Frontier poinformowało dziś o zamówieniu 9 samolotów Airbus A321ceo (current engine option). Wybór zespołu napędowego jest kwestią otwartą. A321ceo dostępne są z silnikami CFM International CFM56 lub International Aero Engines V2500. Wartość umowy nie została podana do wiadomości.

Obecnie flota linii składa się z 35 A319ceo i 20 A320ceo (Frontier w nowym malowaniu, 2014-09-10). Amerykanie oczekują także na dostawę najnowszych samolotów wąskokadłubowych produkowanych przez koncern z Tuluzy – 80 A320neo (Próby A320neo, 2014-09-26).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.