Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Niemiecka policja zamawia EC145 T2

Lotnictwo cywilne, 12 grudnia 2014

Policja niemieckiego kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia zamówiła śmigłowce Airbus Helicopters EC145 T2.

Zdjęcie: Airbus Helicopters

Policja niemieckiego kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia, zamówiła dziś 6 śmigłowców Airbus Helicopters EC145 T2 (na zdjęciu, Certyfikat EASA dla EC145T2, 2014-04-18). Dostawy wiropłatów są zaplanowane na lata 2016-2017.

Lotnictwo policji kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia jest jednym z największych spośród 12 tego rodzaju służb w Niemczech. Terenem jego operowania jest najbardziej zaludniony kraj związkowy naszych zachodnich sąsiadów, w tym wielkie miasta – Düsseldorf, Dortmund, Essen i Kolonia.

EC145 T2 w konfiguracji przeznaczonej do wykonywania zadań porządku publicznego może być wyposażony w nowoczesny system zarządzania misją, który ułatwia jego używanie podczas różnorodnych misji policyjnych. Jego podstawową rolą jest obserwacja i nadzór przy użyciu kamer termowizyjnych i telewizyjnych, sterowanych przez operatora, który także zarządza łącznością i wymianą danych z jednostkami policji na ziemi.

Lotnictwo policji Nadrenii Północnej-Westfalii aktualnie dysponuje flotą śmigłowców EC155 i BK117. W grudniu ubiegłego roku śmigłowce EC145 T2 zamówiła także policja kraju związkowego Badenia-Wirtembergia (EC145T2 dla niemieckiej policji, 2013-12-11). Niebawem Lotnictwo policji w całych Niemczech będzie eksploatować flotę złożoną wyłącznie ze śmigłowców produkcji Airbus Helicopters.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.