Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair na Okęciu do października

Lotnictwo cywilne, 24 lipca 2013

Ryanair do 26 października będzie obsługiwał swoje loty z lotniska Chopina w Warszawie, a dopiero po zakończeniu sezonu letniego planuje przenosiny do Modlina.

Samolot pasażerski Ryanair operujący z lotniska Warszawa Modlin. Niestety wadliwa konstrukcja pasa startowego wymusiła przeniesienie operacji do portu lotniczego Chopina na warszawskim Okęciu. Ryanair negocjuje powrót do Modlina, ale dopiero pod koniec października 2013 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Wczoraj Ryanair potwierdził, że wszystkie zaplanowane loty z i do lotniska Warszawa Modlin do końca października nadal będą obsługiwane przez port lotniczy położony na Okęciu. Zgodnie ze statystykami Urzędu Lotnictwa Cywilnego, irlandzkie linie lotnicze były w pierwszym kwartale 2013 największym pod względem liczby pasażerów przewoźnikiem operującym w Polsce (Ryanair przewoźnikiem nr 1 w Polsce , 2013-07-03).

Przedstawiciele Ryanair poinformowali, że nadal prowadzone są negocjacje z Modlinem na temat powrotu na to lotnisko, które od końca 2012 było wyłączone z użytku ze względu na poddawany remontowi, wadliwy pas startowy. Z takiego rozwiązania niedawno zrezygnował konkurencyjny przewoźnik niskokosztowy Wizz Air, który zdecydował się pozostać na lotnisku Chopina (Wizz Air nie wraca do Modlina, 2013-07-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.