Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zamówienie na amunicję do Carl-Gustaf

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 10 marca 2015

Saab otrzymał od nieujawnionego nabywcy zamówienie na elementy amunicji do granatnika bezodrzutowego Carl-Gustaf.

Zdjęcie: Saab

Saab podpisał kontrakt na kolejne dostawy związane z granatnikami bezodrzutowymi z rodziny Carl-Gustaf (na zdjęciu, w wersji M4). Zamówienie ma wartość 127 mln SEK (ok. 57 mln zł) i dotyczy dostaw elementów amunicji. Kontrakt obejmuje również opcję realizacji dodatkowych zamówień za 60 mln SEK (ok. 27 mln zł). Dostawy będą realizowane w 2015.

Ze względu na poufny charakter porozumienia, informacje dotyczące zamawiającego nie zostały podane do publicznej wiadomości. W ostatnich miesiącach amunicję do granatników Carl-Gustaf zakupiła Europejska Agencja Obrony (EDA kupuje amunicję do granatników, 2014-07-09). Innym użytkownikiem uzbrojenia tego typu jest też US Army (Carl-Gustaf M3 oficjalnie w US Army, 2014-02-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.