Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ryanair uruchomi rejsy z Lublina do Dublina

Lotnictwo cywilne, 17 lutego 2015

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Lublina do Dublina.

25 października Ryanair ma uruchomić regularne loty z Lublina do Dublina / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Rejsy na tej trasie mają się rozpocząć 25 października 2015 i będą wykonywane dwa razy w tygodniu – we środy i niedziele. Jest to druga po Londynie destynacja, do której irlandzki przewoźnik będzie wykonywał loty z Lublina.

Obecnie z otwartego 17 grudnia 2012 portu lotniczego w Lublinie regularne rejsy wykonują linie lotnicze Ryanair (do Londynu-Stansted, Nowe połączenia z Modlina, 2015-02-11), Lufthansa (do Frankfurtu, Lufthansa ląduje w Lublinie, 2014-07-03), Eurolot (do Gdańska i Mediolanu, Koniec działalności Eurolotu , 2015-02-06) oraz Wizz Air (do Londynu-Luton i Oslo-Torp).

Od 21 maja loty z Lublina do Sztokholmu-Skavsta ma rozpocząć Wizz Air (Wizz Air zwiększają ilość lotów z Polski, 2015-02-09).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra