Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz leasinguje A321 od CDB

Lotnictwo cywilne, 23 września 2015

Linie Wizz Air podpisały umowę z CDB Leasing na finansowanie 6 samolotów Airbus A321ceo.

Rysunek: Airbus

Niskokosztowe towarzystwo Wizz Air (Wizz Air zwiększa ofertę, 2015-09-20) ogłosiło dziś podpisanie umowy z CDB Leasing (należącym do China Development Bank) z siedzibą w Shenzhen w ChRL, na finansowanie 6 samolotów Airbus A321ceo. Wizz Air planuje odbiór dwóch z nich jeszcze w bieżącym roku. Warunki umowy nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Wypracowaliśmy silne relacje z CDB Leasing. Przedsiębiorstwo kontynuuje wspieranie naszego rozwoju, finansując obecnie pierwszy z naszych nowych A321 – powiedział prezes Wizz Air, József Váradi. A321, operując na naszych najbardziej popularnych trasach, znacznie zmniejszy koszty jednostkowe, pozwalając tym samym na zwiększenie ilości oferowanych miejsc – dodał József Váradi.

Wizz Air ma obecnie w swojej flocie 63 Airbusy A320, o pojemności 180 miejsc. Samoloty te, także finansowane przez CDB Leasing, zostały dostarczone w latach 2014-2015.

Wizz Air planuje dostawę pierwszego A321ceo, mieszczącego 230 pasażerów w konfiguracji jednoklasowej, w listopadzie bieżącego roku. Drugi samolot tego typu dołączy do floty Wizz Air w grudniu. Samoloty te są częścią porozumienia z Airbusem, zawartego uprzednio.

Niedawno Wizz Air potwierdził zamówienie na 110 samolotów A321neo (na rysunku, Paris Air Show 2015: Wizz Air zamawia A321neo , 2015-06-18). Będą one przystosowane do przewozu 239 pasażerów w konfiguracji Cabin Flex. Dostawy nowych samolotów rozpoczną się w 2019.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.