Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ratownicze AW189 dla Malezji

Lotnictwo cywilne, 17 lutego 2016

Finmeccanica Helicopters i TGP Aeronautik zawarły umowę zakupu dwóch śmigłowców AW189, przystosowanych do ratownictwa i zwalczania pożarów.

Dwa AW189 trafią do Malezji w 2017 / Rysunek: Finmeccanica Helicopters

Dzisiaj w Singapurze Finmeccanica Helicopters i TGP Aeronautik podpisały porozumienie dotyczące zakupu przez Malezyjczyków pary śmigłowców AW189 (2000 h nalotu AW189 Bel Air, 2015-10-07). Dostawę wiropłatów zaplanowano na 2017. Zostaną one zmontowane w zakładach w Vergiate we Włoszech.

Użytkownikiem AW189 będzie Jabatan Bomba dan Penyelamat Malaysia (departament straży pożarnej i ratownictwa Malezji). Do ich zadań należeć będzie zwalczanie pożarów, poszukiwania i ratownictwo oraz niesienie pomocy ofiarom klęsk żywiołowych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.