Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Gulf Helicopters eksploatują AW189

Lotnictwo cywilne, 11 grudnia 2014

Koncern AgustaWestland poinformował o rozpoczęciu eksploatacji śmigłowców AW189 przez towarzystwo Gulf Helicopters.

Jeden z 4 AW189, jakie użytkuje obecnie Gulf Helicopters / Zdjęcie: AgustaWestland

Katarskie towarzystwo zajmuje się transportem osób i ładunków na morskie platformy wydobywcze ropy naftowej i gazu ziemnego na Bliskim Wschodzie. Jak wiadomo, Gulf Helicopters, użytkujące AW139 (50 tys. h AW139 Gulf Helicopters , 2014-03-27), zamówiło także 15 śmigłowców AgustaWestland AW189 (Certyfikat EASA dla AW189, 2014-02-10), jako pierwsze w regionie.

Pierwsza partia, licząca 4 wiropłaty, została już przekazana Katarczykom. Uroczystość miała miejsce 23 listopada. Pozostałe AW189 będą dostarczone Gulf Helicopters do 2017.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra