Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Francja odebrała 16. NH90 NFH

Lotnictwo wojskowe, Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 24 lutego 2016

Airbus Helicopters przekazał marynarce wojennej Francji 16. śmigłowiec morski NH90 NFH.

W Marignane przedstawiciele DGA i Marine Nationale odebrali 16. śmigłowiec morski NH90 NFH / Zdjęcie: Airbus Helicopters

W Marignane na południu Francji odbyła się ceremonia przekazania Francji kolejnego śmigłowca morskiego NH90 NFH (NATO Frigate Helicopter). Dokumenty odbioru wiropłata podpisali przedstawiciele Direction générale de l'armement (DGA, francuskiej agencji zamówień obronnych) i Marine Nationale (marynarki wojennej Francji).

Nowy śmigłowiec zostanie podporządkowany dowództwu Flottille 31F z Hyères w południowo-wschodniej Francji. Wiropłat będzie używany do zwalczania nieprzyjacielskich okrętów podwodnych (Caiman wstępnie gotowy do ZOP, 2015-03-14), a także w operacjach poszukiwawczo-ratowniczych i do wsparcia walki z piratami morskimi i bojówkami terrorystycznymi.

DGA zamówiła w imieniu Marine Nationale 27 śmigłowców NH90 NFH. We wrześniu ub.r. Francja odebrała 15. wiropłat i pierwszy w tzw. docelowej konfiguracji wyposażenia (15. NH90 NFH dla Francji , 2015-09-22).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.