Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe trasy z Hamburga i Sofii

Lotnictwo cywilne, 17 marca 2016

Linie Wizz Air przeniosły się z lotniska w Lubece do Hamburga. Przewoźnik uruchomi też nową trasę z Sofii do Kopenhagi.

Od 17 kwietnia samoloty węgierskiego przewoźnika zaczną operować z Hamburga / Zdjęcie: Wizz Air

Z powodów finansowych na lotnisku w Lubece, Wizz Air przeniesie loty do innego miasta w północnych Niemczech – Hamburga, skąd zacznie operować 17 kwietnia. Przewoźnik utrzyma połączenia regionu z Gdańskiem, do którego loty będą odbywać się 4 razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele (10 lat bazy Wizz Air w Gdańsku, 2016-03-02). Dzień później zainaugurowane zostaną połączenia z Kijowem (poniedziałki i piątki) i Skopje (poniedziałki i środy).

Linie ogłosiły również nową trasę z Sofii do Kopenhagi, która będzie obsługiwana 3 razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki, począwszy od 13 czerwca. Dodatkowo raz w tygodniu Wizz Air będzie latał na trasie Bukareszt – Londyn-Luton, co zwiększy liczbę połączeń pomiędzy tymi dwiema stolicami do 25.

Gyorgy Abran, dyrektor ds. komercyjnych w Wizz Air powiedział: Północne Niemcy są ważnym rynkiem dla Wizz Air i odkryliśmy, że duża część naszych obecnych pasażerów podróżuje z lub jedzie do miejsc usytuowanych bliżej Hamburga niż Lubeki. Przeniesienie lotów do Hamburga, drugiego co do wielkości miasta w Niemczech, przyniesie korzyści naszym pasażerom i wesprze rozwój regionu. Jednocześnie, w dalszym ciągu będziemy budować naszą pozycję w Sofii poprzez wprowadzenie nowej trasy (Wizz Air otwiera połączenie do Neapolu, 2016-03-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.