Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Sukces antynarkotykowy USCG

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 19 sierpnia 2016

W bazie morskiej w San Diego wyładowano 11 t kokainy zarekwirowanej przemytnikom przez Straż Wybrzeża USA.

W bieżącym roku fiskalnym, który trwa od 1 października 2015, jednostki USCG przeprowadziły 108 udanych operacji antynarkotykowych na wschodnim Pacyfiku. W ich wyniku udało się przejąć ponad 81 t kokainy. Aresztowano 329 przemytników / Zdjęcie: USCG

Wczoraj do Naval Base San Diego wszedł okręt patrolowy USCGC Sherman (WHEC 720), typu Hamilton, Straży Wybrzeża USA (USCG). Z jego pokładu wyładowano ok. 11 t kokainy, która została zarekwirowana przez jednostki USCG na wschodnich wodach Oceanu Spokojnego. Kontrabandę przechwycono w wyniku akcji prowadzonych od połowy czerwca do końca lipca (Nowa misja USCGC Healy, 2016-06-08) .

Narkotyki zarekwirowano w wyniku 15 oddzielnych operacji, w trakcie których przeszukiwano podejrzane jednostki morskie. Przechwytu kontrabandy dokonały załogi różnych okrętów patrolowych, w tym: USCGC Reliance (WMEC 615), USCGC Vigorous (WMEC 627) i USCGC Alert (WMEC 630), typu Reliance oraz USCGC Tampa (WMEC 902), typu Famous, a także USCGC Sherman.

Najwięcej kontrabandy zarekwirowała załoga USCGC Alert. W trakcie 4 operacji udało się jej przechwycić ok. 3 tony narkotyków. USCGC Reliance wziął udział w 3 akcjach, w wyniku których zabezpieczono ok. 2,2 t substancji odurzających. Marynarze służący na USCGC Tampa przeprowadzili 3 inspekcje, rekwirując kontrabandę w postaci ok. 2 t kokainy. W tylu samo akcjach udział wzięły zespoły interwencyjne stacjonujące na USCGC Vigorous, które przechwyciły ok. 1,5 t narkotyku. Z kolei ekipa USCGC Sherman przeszukała 2 jednostki, udaremniając przemyt 1,2 t kokainy.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.