Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy system rozrywki dla Emirates

Lotnictwo cywilne, 26 października 2016

Emirates ogłosiły podpisanie umowy z Thalesem na dostarczenie system rozrywki pokładowej AVANT dla swojej floty Boeingów 777X.

Thales AVANT będzie dostępny na pokładach Boeingów 777X od połowy 2020 / Zdjęcie: Emirates

Emirates i Thales wspólnie opracują i udoskonalą nowoczesny system rozrywki pokładowej i łączności, który zacznie pojawiać się na pokładach nowych samolotów Boeing 777X od połowy 2020. Wielomilionowa inwestycja odzwierciedla nieustanną troskę linii o jak najwyższy komfort pasażera i stanowi element strategii, która ma na celu zapewnić najlepsze i najnowsze wyposażenie nowoczesnej floty (Code-share pomiędzy Emirates i GOL, 2016-10-16).

Nasza współpraca z Thalesem oznacza poważne inwestycje i jeszcze większą dbałość o obsługę klienta, która zawsze była dla nas priorytetem.  Samoloty Boeing 777X zwiastują początek nowej ery dla floty Emirates i chcemy, żeby nasza oferta produktów dostępnych na ich pokładzie, w tym system rozrywki, wyznaczała standardy wśród przewoźników. W stosownym czasie ujawnimy więcej szczegółów – powiedział Adel Al Redha, wiceprezes Emirates.

Zakres i długoterminowy charakter naszej współpracy przyniesie korzyści nie tylko pasażerom, ale także całej branży lotniczej. Cieszymy się, że umowa pomoże utrzymać tysiące miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych pracowników w strukturze Thalesa we Francji i na całym świecie – dodał Al Redha.

Umowa obejmuje dostarczenie systemów rozrywki pokładowej i łączności dla pierwszych 50 Boeingów 777X Emirates. Przewoźnik złożył wiążące zamówienie na 150 samolotów z tej rodziny. Nowy system Thales AVANT ma innowacyjny i elastyczny interfejs użytkownika, stanowiący doskonałe uzupełnienie wielokrotnie nagradzanego systemu Emirates ice.

Jesteśmy dumni, że Emirates wybrały Thalesa i postanowiły wyposażyć swoją przyszłą flotę Boeingów B777X w wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej AVANT. Emirates przodują w zakresie innowacyjnej obsługi pasażera, świadcząc klientom usługi na niezwykłym poziomie, a Thales z dumą przyczynia się do sukcesu przewoźnika. Dążymy do tego, aby klienci zawsze byli zadowoleni z naszych produktów i chcemy wyznaczać najwyższe standardy w zaangażowaniu pasażera – powiedział Dominique Giannoni, prezes Thales InFlyt Experience (Cisco i Thales dla cyberbezpieczeństwa, 2016-10-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.