Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowy system rozrywki dla Emirates

Lotnictwo cywilne, 26 października 2016

Emirates ogłosiły podpisanie umowy z Thalesem na dostarczenie system rozrywki pokładowej AVANT dla swojej floty Boeingów 777X.

Thales AVANT będzie dostępny na pokładach Boeingów 777X od połowy 2020 / Zdjęcie: Emirates

Emirates i Thales wspólnie opracują i udoskonalą nowoczesny system rozrywki pokładowej i łączności, który zacznie pojawiać się na pokładach nowych samolotów Boeing 777X od połowy 2020. Wielomilionowa inwestycja odzwierciedla nieustanną troskę linii o jak najwyższy komfort pasażera i stanowi element strategii, która ma na celu zapewnić najlepsze i najnowsze wyposażenie nowoczesnej floty (Code-share pomiędzy Emirates i GOL, 2016-10-16).

Nasza współpraca z Thalesem oznacza poważne inwestycje i jeszcze większą dbałość o obsługę klienta, która zawsze była dla nas priorytetem.  Samoloty Boeing 777X zwiastują początek nowej ery dla floty Emirates i chcemy, żeby nasza oferta produktów dostępnych na ich pokładzie, w tym system rozrywki, wyznaczała standardy wśród przewoźników. W stosownym czasie ujawnimy więcej szczegółów – powiedział Adel Al Redha, wiceprezes Emirates.

Zakres i długoterminowy charakter naszej współpracy przyniesie korzyści nie tylko pasażerom, ale także całej branży lotniczej. Cieszymy się, że umowa pomoże utrzymać tysiące miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych pracowników w strukturze Thalesa we Francji i na całym świecie – dodał Al Redha.

Umowa obejmuje dostarczenie systemów rozrywki pokładowej i łączności dla pierwszych 50 Boeingów 777X Emirates. Przewoźnik złożył wiążące zamówienie na 150 samolotów z tej rodziny. Nowy system Thales AVANT ma innowacyjny i elastyczny interfejs użytkownika, stanowiący doskonałe uzupełnienie wielokrotnie nagradzanego systemu Emirates ice.

Jesteśmy dumni, że Emirates wybrały Thalesa i postanowiły wyposażyć swoją przyszłą flotę Boeingów B777X w wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej AVANT. Emirates przodują w zakresie innowacyjnej obsługi pasażera, świadcząc klientom usługi na niezwykłym poziomie, a Thales z dumą przyczynia się do sukcesu przewoźnika. Dążymy do tego, aby klienci zawsze byli zadowoleni z naszych produktów i chcemy wyznaczać najwyższe standardy w zaangażowaniu pasażera – powiedział Dominique Giannoni, prezes Thales InFlyt Experience (Cisco i Thales dla cyberbezpieczeństwa, 2016-10-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.