Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rekordowe miesiące PLL LOT

Lotnictwo cywilne, 29 listopada 2016

Od początku 2016 LOT przewiózł na pokładach swoich samolotów 5 milionów pasażerów.

Zgodnie z prognozą do końca br. z usług PLL LOT ma skorzystać 5,5 mln pasażerów / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Ten niezwykły wynik to rekord w historii Polskich Linii Lotniczych LOT i efekt uruchomienia w br. 23 nowych połączeń. 2016 nie dobiegł jeszcze końca, a polski przewoźnik już pobił rekord swojej 87-letniej historii odnotowując przewiezienie 5 mln pasażerów w ciągu 11 miesięcy tego roku (Rozszerzenie code-share LOT i ANA, 2016-11-28).

Cieszymy się, że pasażerowie doceniają to, jak dynamicznie się zmieniamy. A to właśnie dla nich otwieramy nowe połączenia, modernizujemy flotę i ulepszamy produkt tak, aby podróż z nami mogła zawsze przebiegać przyjemnie i bezstresowo. Dlatego chcielibyśmy dzisiaj podziękować wszystkim, którzy wybrali nas w tym roku i sprawili, że pobiliśmy ten niezwykły rekord. Obiecujemy, że to nie koniec. Nasz dalszy rozwój ma sprawić, że już za niespełna pięć lat naszych pasażerów będzie nie pięć, a dziesięć milionów rocznie – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Do końca 2016 liczba pasażerów, którzy wybrali podróż z LOT-em dojdzie do około 5,5 mln. Od 2017 LOT planuje dalszy rozwój – w kwietniu przewoźnik wystartuje do kolejnych miast w USA –Newark i Los Angeles. W sezonie letnim do floty dołączą pierwsze Boeingi 737-800 NG, a w kolejnych miesiącach LOT otrzyma również najnowocześniejsze samoloty wąskokadłubowe Boeinga – 737 MAX 8. W połowie 2017 flota naszego narodowego przewoźnika zostanie powiększona o 2 nowe Boeingi 787-8 Dreamliner (Lot pozyska nowe Boeingi 737, 2016-10-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.