Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

30 Boeingów 737 Max 8 dla CDB

Lotnictwo cywilne, 14 marca 2017

Spółka CDB Aviation Lease Finance złożyła zamówienie na 30 samolotów komunikacyjnych Boeing 737 Max 8.

Flota CDB Aviation Lease Finance powiększy się o 30 wąskokadłubowych Boeingów 737 Max 8 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Transakcja była wcześniej umieszczona na liście zamówień Boeinga jako zakup dokonany przez nieujawnionego odbiorcę. Wartość samolotów nabytych przez CDB Aviation Lease Finance wynosi, według cen katalogowych, 3,3 mld USD (ponad 13,4 mld zł).

- Naszym zobowiązaniem względem naszych klientów jest dostarczenie im najbardziej wydajnych i niezawodnych produktów. Boeing 737 Max w naszym portfelu zapewnia przewagę nad konkurencją dzięki mniejszemu zużyciu paliwa, niezawodności i komfortowi dla pasażera - powiedział Peter Chang, prezes i dyrektor generalny CDB Aviation.

Mieszczące się w Dublinie, w Irlandii, CDB Aviation Lease Finance jest spółką zależną China Development Bank Financial Leasing (Pierwszy Boeing 737 NG dla CDB Leasing , 2016-02-29). CDB Aviation ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży i jest jednym z największych i najbardziej wpływowych chińskich lotniczych przedsiębiorstw leasingowych. Jego flota liczy ponad 200 samolotów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy z CDB dzięki niniejszemu ogłoszeniu. Będziemy współpracować z nowym zespołem zarządzającym CDB w celu określenia możliwości, jakie daje szybko rozwijający się rynek samolotów komercyjnych i czekamy na wzmocnienie i rozwój naszej współpracy w niedalekiej przyszłości - powiedział Rick Anderson, wiceprezes Boeing Commercial Airplanes ds. sprzedaży w Azji Północno-Wschodniej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.