Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wizz Air zwiększa ofertę

Lotnictwo cywilne, 20 września 2015

Węgierski przewoźnik poinformował o nowej ofercie na sezon letni 2016.

Prezes Wizz Air Jozef Varadi i dyrektor Lotniska Chopina Michał Kaczmarzyk (z lewej) oferują podróżnym 4 nowe trasy, które zostaną uruchomione latem przyszłego roku / Zdjęcie: Wizz Air

Linie Wizz Air ogłosiły, że 13 maja 2016 w ich bazie na Lotnisku Chopina stacjonować będzie kolejny, już 6. samolot Airbus A320. Dzięki temu przewoźnik będzie mógł obsługiwać nowe połączenia z Warszawy, a także zwiększyć częstotliwość lotów na najbardziej popularnych kierunkach (Nowe trasy Wizz Air z Katowic i Warszawy, 2015-06-27). Co więcej, 2 operujące dotychczas ze stolicy A320 zostaną latem przyszłego roku zastąpione większymi A321 (Paris Air Show 2015: Wizz Air zamawia A321neo , 2015-06-18).

13 maja węgierskie towarzystwo zainauguruje 4 nowe trasy z Warszawy. Do każdej z destynacji wykonywane będą 2 loty w tygodniu. Połączenie do Aberdeen obsługiwane będzie w poniedziałki i czwartki, a do Bari, Bristolu i Rejkiawiku – we środy i niedziele.

Od tego samego dnia wzrośnie liczba rejsów z Lotniska Chopina do Londynu-Luton (z 23 do 26 w tygodniu), Budapesztu i Sztokholmu-Skavsta (z 6 do 7 tygodniowo), Oslo-Torp (z 5 do 7),  Doncaster (z 3 do 4), Kutaisi i Birmingham (z 2 do 3) oraz do Katanii (z 1 do 2).

Nieco wcześniej, już od 18 grudnia br. pasażerowie Wizz Air będą mogli polecieć z Poznania do Birmingham. Rejsy na tej trasie także będą wykonywane 2 razy tygodniowo, w poniedziałki i piątki.

Jak podaje przewoźnik, w pierwszych 3 kwartałach 2015 odnotował 30% wzrost w ruchu lotniczym na połączeniach z Polski w porównaniu do danych uzyskanych w pierwszych 9 miesiącach 2014. Od początku swojej działalności, zainaugurowanej 11 lat temu, węgierskie towarzystwo przewiozło 39 mln pasażerów z polskich lotnisk.  Wizz Air oferuje teraz z Polski 122 kierunki do 20 krajów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.