Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

China Eastern odebrały Boeinga 777-300ER

Lotnictwo cywilne, 25 września 2014

Wczoraj Boeing przekazał liniom China Eastern pierwszy z 20 zamówionych samolotów 777-300ER.

Najnowszy nabytek China Eastern, Boeing 777-300ER, w nowym malowaniu. Logo na ogonie składa się ze stylizowanych liter C i E  / Zdjęcie: Boeing

W zakładach w Everett przedstawiciele towarzystwaChina Eastern odebrali wczoraj pierwszego Boeinga 777-300ER. Przewoźnik zamówił 20 samolotów tego typu. 

Nowe Boeingi zostaną skierowane na trasy pomiędzy ChRL i Ameryką Północną, która ma stać się głównym rynkiem dla linii w ciągu następnych 3 lat. Przewoźnik chce otworzyć nowe połączenia, a także zwiększyć częstotliwość rejsów z Szanghaju do Los Angeles, Nowego Jorku, San Francisco, Toronto i Vancouver.

Pierwszy Boeing rozpocznie loty w listopadzie, na trasach pomiędzy Szanghajem a Los Angeles i Nowym Jorkiem. Kabina samolotu odebranego przez China Eastern została podzielona na trzy klasy. Mieści się w niej 6 foteli klasy pierwszej, 52 fotele klasy biznes, w konfiguracji 1-2-1 oraz 258 foteli klasy ekonomicznej, w układzie 3-4-3.

Hubem China Eastern jest Szanghaj. Linie posiadają we flocie 500 samolotów szeroko- i wąskokadłubowych, których średni wiek to ok. 7 lat (80 Boeingów 737 dla China Eastern , 2014-06-16, 60 A320 dla China Eastern Airlines, 2012-11-23). Z ich usług korzysta ok. 80 mln pasażerów rocznie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.