Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 737 NG dla CDB Leasing

Lotnictwo cywilne, 29 lutego 2016

Chińskie przedsiębiorstwo CDB Leasing odebrało pierwszego Boeinga 737-800.

Pierwszy Boeing 737NG zakupiony przez CDB Leasing bezpośrednio od producenta trafi do linii China Eastern / Zdjęcie: Boeing

W piątek w zakładach w Seattle Boeing przekazał China Development Bank Financial Leasing Co. (CDB Leasing) pierwszy, z 30 zamówionych, samolotów 737 Next-Generation. Jest to 737-800, który trafi do floty linii China Eastern (China Eastern odbierają 50. A330, 2015-09-23).

W kabinie pasażerskiej samolotu odnowiono niektóre elementy i zabudowano część wyposażenia oferowanego w ramach pakietu Sky Interior – nową tapicerkę na ścianach, nowe okna, duże obracane schowki bagażowe i oświetlenie LED.

CDB Leasing, którego siedzibą jest Shenzhen, to spółka zależna China Development Bank. Jest jedno z największych przedsiębiorstw leasingowych w ChRL, którego flota pod koniec 2015 liczyła 191 samolotów (Wizz leasinguje A321 od CDB, 2015-09-23, CDB Leasing nabywcą CSeries, 2013-10-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.