Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KLM polecą na Kostarykę

Lotnictwo cywilne, 19 kwietnia 2017

Holenderskie KLM zapowiedziały, że od jesieni rozpoczynają loty do stolicy Kostaryki - San José.

Połączenie z Amsterdamu do San José obsługiwać będą Boeingi 787-9 Dreamliner / Zdjęcie: KLM

KLM, narodowy przewoźnik Holandii, zapowiedział, że od 31 października rozpoczyna loty do stolicy Kostaryki - San José. Wraz z uruchomionym niedawno połączeniem Air France przez Paryż grupa Air France-KLM będzie oferować łącznie 4 loty tygodniowo do tego środkowoamerykańskiego państwa.

– Aktualnie bardzo dużo naszych pasażerów podróżuje do Kostaryki przez Panamę. Wzrost zainteresowania tym pięknym krajem ze strony turystów z Europy przekonał nas do uruchomienia bezpośredniego połączenia do stolicy Kostaryki - San José. – powiedziałprezes i dyrektor zarządzający KLM Pieter Elbers.

Tradycyjnie na nowej trasie, KLM zapewnią swoim klientom dodatkową atrakcję – lot najnowszym Boeingiem 787-9 Dreamliner, który zabiera na pokład 30 pasażerów w klasie World Business, 45 w strefie podwyższonego komfortu (Economy Comfort) i 219 pasażerów w klasie ekonomicznej (KLM najbardziej punktualnymi liniami świata, 2017-01-12).

Loty z Amsterdamu będą odbywały się od 31 października 2017, dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki. Wylot z Amsterdamu zaplanowano o 15:25, a przylot do San José o 20:05. Wylot powrotny z San José zaplanowany jest na 22:05, z lądowaniem w Amsterdamie o 15:10 następnego dnia (wszystkie czasy lokalne). KLM będą oferowały to połączenie w sezonie jesienno-zimowym, czyli od listopada 2017 do marca 2018.

Klienci grupy Air France-KLM mogą alternatywnie skorzystać z lotów do San José przez Paryż (2 razy w tygodniu – we środy i soboty) lub wybrać połączenie do Kostaryki przez Panamę (lot KLM do Panamy, a następnie Copa Airlines z Panamy do Jan José).

Nowo otwarte połączenie nie tylko ułatwi przyjazd do naszego kraju, ale też dzięki globalnej sieci lotów KLM otworzy drzwi dla turystów z całej Europy. To z pewnością wzmocni turystykę Kostaryki, stwarzając dodatkowe możliwości zarobku dla ponad 600 tysięcy osób, które pracują w tym segmencie. Jest to też szansa rozwoju lokalnych społeczności – podkreślił Prezydent KostarykiLuis Guillermo Solís.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra