Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KLM uruchomi loty do Gdańska

Lotnictwo cywilne, 16 grudnia 2016

15 maja 2017 holenderskie linie lotnicze KLM włączą Gdańsk do swojej siatki połączeń.

Połączenie Amsterdam-Gdańsk obsługiwane będzie przez Embraery 190 należące do KLM Cityhopper / Zdjęcie: KLM

Linie lotnicze KLM ogłosiły, że uruchamiają nowe połączenie z Polską. W rozkładzie letnim, od 15 maja 2017, samoloty narodowego przewoźnika Holandii będą latały na trasie Amsterdam-Gdańsk. Dzięki temu mieszkańcy Gdańska i okolic zyskają dostęp do bogatej oferty połączeń holenderskiego towarzystwa, liczącej latem przyszłego roku aż 153 miasta na całym świecie.

Do tej pory KLM oferował loty z Polski do swojego portu bazowego w Amsterdamie, z Warszawy, a od maja 2015 również z Krakowa. Łącznie z Gdańskiem oferta KLM z Polski do Holandii będzie wynosiła 42 loty tygodniowo (Zimowy rozkład lotów z Krakowa, 2016-10-28, Unikatowy samolot KLM, 2016-06-15).

Od 15 maja 2017, początkowo sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, samolot KLM będzie startował z lotniska w Amsterdamie o 11:45, aby wylądować na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku o 13:30. Powrót z Gdańska zaplanowano o 14:05, a przylot do Amsterdamu o 16:00. Od 21 maja 2017 KLM będzie już oferował codzienne połączenia na nowej trasie, dodając lot w niedzielę: Amsterdam-Gdańsk: 09:25-11:10 i powrotny Gdańsk-Amsterdam: 11:45-13:40.

Wszystkie rejsy będą obsługiwane przez Embraery 190 ze 100 miejscami na pokładzie (20 w klasie biznes i 80 w klasie ekonomicznej), należącymi do spółki-córki KLM Cityhopper.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.