Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ukraińska platforma rozwoju innowacji

Przemysł zbrojeniowy, 15 maja 2017

Z inicjatywy państwowego koncernu Ukroboronprom na Ukrainie powstała platforma rozwoju innowacji w przemyśle obronnym, oparta o doświadczenia izraelskie.

Innovation Development Platform będzie funkcjonować na terenie parku innowacyjnego (UNIT.City Innovation Park) w Kijowie. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie nowych możliwości kooperacji dla ukraińskich i zagranicznych przedsiębiorców, naukowców, inwestorów i funduszy inwestycyjnych, startupów oraz sił zbrojnych.

Zgodnie z założeniem, inicjatywa ma stać się inkubatorem dla prac badawczo-rozwojowych oraz innowacji w sektorze obronnym, a w perspektywie także parkiem przemysłowym umożliwiającym produkcję opracowywanych i rozwijanych w ramach platformy projektów.

Priorytety działania platformy w pierwszym okresie działalności mają obejmować rozwój projektów rokujących możliwości wdrożenia do produkcji seryjnej w perspektywie do 2 lat. Inicjatorem powstania platformy, w oparciu o doświadczenia izraelskie, jest państwowy koncern przemysłu obronnego Ukroboronprom (600 mln USD eksportu Ukroboronpromu w 2015, 2016-07-23, Współpraca HSW z ChKBM?, 2015-12-31, Dobre wyniki Ukroboronpromu, 2015-07-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.