Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy 737 Max 8 dla Malindo

Lotnictwo cywilne, 17 maja 2017

Malezyjskie linie odebrały pierwszego seryjnego Boeinga 737 Max 8.

Malezyjskie Malindo Air są pierwszym w świecie użytkownikiem modelu 737 Max 8 / Zdjęcie: Boeing

W Seattle odbyła się wczoraj uroczystość przekazania malezyjskim liniom Malindo, spółce zależnej Lion Air, pierwszego seryjnego Boeinga 737 Max 8. Amerykański koncern wznowił próby samolotów tego typu 12 maja, po wstrzymaniu ich z powodu wad wykrytych podczas produkcji silników Leap-1B (Problemy z silnikami Leap-1B, 2017-05-11).

Ten samolot zmieni oblicze rynku samolotów wąskokadłubowych. 737 Max 8 jest najlepszy w swojej klasie, zapewniając niezrównaną wydajność i ekonomikę dla naszych klientów – powiedział prezes i dyrektor generalny Boeing Commercial Airplanes Kevin McAllister.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Boeingiem i dostawą pierwszego w świecie Boeinga 737 Max. Flota Boeingów 737NG służyła dobrze Malindo w ich rozwoju i wierzymy, że 737 Max stanie się centralnym elementem naszej floty. Nowe samoloty pozwolą nam dotrzeć do kolejnych destynacji i odegrają kluczową rolę w zapewnieniu niższych cen naszym klientom – dodał prezes Malindo Air Chandran Rama Muthy (Boeing 737 nr 7500, 2013-03-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.