Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320neo z Tiencin

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 25 października 2017

W zakładach Airbusa w Tiencin odbyło się uroczyste przekazanie pierwszego zmontowanego tam wąskokadłubowego A320neo. Odbiorcą samolotu, przeznaczonego do przewozu 186 pasażerów i napędzanego silnikami CFM LEAP-1A są linie AirAsia (Zmilitaryzowane AirAsia Philippines, 2017-08-04).

Prezes AirAsia Aireen Omar i prezes Airbus Commercial Aircraft China Eric Chen przed pierwszym A320neo zmontowanym w zakładach w Tiencin / Zdjęcie: Airbus

Prezes AirAsia Aireen Omar powiedziała: Jesteśmy bardzo dumni z odebrania pierwszego Airbusa A320neo w Tiencin i chcielibyśmy pogratulować Airbusowi kolejnego ważnego wydarzenia. To także kamień milowy dla nas – łączymy 59 trasami 19 miast w Chinach i od kwietnia 2005 przewieźliśmy na nich ponad 40 milionów pasażerów, co czyni nas największymi chińskimi liniami lotniczymi pod tym względem.

Otrzymaliśmy naszego pierwszego A320neo w ubiegłym roku, a ten samolot jest 13. A320neo, który odbieramy, a zarazem 184. dostarczonym AirAsia przez Airbusa. AirAsia mają jedną z najmłodszych i najnowocześniejszych flot samolotów z rodziny Airbus A320. Jesteśmy bardzo zadowoleni z A320neo, który zapewnia do 15% oszczędności paliwa i dodatkowy zasięg 926 km – dodała Aireen Omar.

Cieszę się, że przekazuję AirAsia pierwszego A320neo, który został zmontowany w Tiencin. Dostawa pierwszego noe jest kamieniem milowym dla naszej linii montażu końcowego, która pomoże zaspokoić duże zapotrzebowanie naszych klientów w Chinach i regionie Azji i Pacyfiku – podkreślił Eric Chen, prezes Airbus Commercial Aircraft China (Otwarcie centrum dostaw Airbusa w ChRL, 2017-09-20).

 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.