Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe kierunki czarterowe PLL LOT

Lotnictwo cywilne, 31 października 2017

PLL LOT uruchomią w tym sezonie zimowym 6 kierunków czarterowych. Nowa oferta to wynik umowy, którą LOT podpisał z touroperatorem Rainbow. W ramach tej współpracy polski przewoźnik udostępnia samolot wraz załogą do obsługi wybranych kierunków turystycznych.

Wszystkie operacje czarterowe PLL LOT w rozkładzie zimowym 2017/2018 będzie wykonywał jeden z posiadanych przez przewoźnika Boeingów  787-8 / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

W ofercie znajdą się następujące połączenia: Rio de Janeiro (od 2 listopada do 19 marca, co 10-11 dni), Panama (od 25 grudnia do 17 marca, co 10-11 dni), Bangkok (od 4 listopada do 24 marca, co 7 dni), Ho Chi Minh (od 5 listopada do 22 marca, co 10-11 dni), Cancun (od 3 listopada do 23 marca, co 7 dni; dodatkowo od 31 października do 20 marca co 14 dni), i Varadero (od 1 listopada do 21 marca, co 7 dni; dodatkowo od 9 listopada do 15 marca co 10-11 dni).

Wszystkie operacje czarterowe w rozkładzie zimowym 2017/2018 będzie wykonywał Boeing 787-8 Dreamliner, na pokładzie którego znajdują się 252 fotele dla pasażerów w trzech klasach podróży. W ramach rozkładu zimowego 2017/2018 LOT będzie wykonywał ponad 50 rejsów czarterowych miesięcznie. Obecna umowa z Rainbow obowiązuje do końca marca 2018. Potem przeznaczony do operacji czarterowych Dreamliner wróci do regularnej siatki połączeń LOT-u.

Cieszymy się, że wspólnie z Rainbow możemy zaproponować pasażerom atrakcyjne czarterowe połączenia z Warszawy. Nowa oferta oznacza komfortowy i bezpośredni przelot także do miejsc w Ameryce Południowej i Środkowej, do których wcześniej nie lataliśmy. Oferta jest wypadkową zapotrzebowania zgłoszonego przez touroperatora i naszych możliwości operacyjnych. Obecnie prowadzimy już rozmowy z kilkoma kontrahentami w sprawie obsługi czarterowej kolejnych sezonów – mówi Iwona Stańczak, kierownik Działu Sprzedaży Czarterów LOT (Montaż pierwszego 737 MAX 8 dla LOT-u, 2017-10-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.