Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przebazowanie USS Annapolis

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 07 lutego 2018

Amerykański atomowy okręt podwodny USS Annapolis dotarł do nowego portu macierzystego w San Diego.

USS Annapolis został przebazowany do Naval Base Point Loma w San Diego po dwóch latach prac stoczniowych prowadzonych w Portsmouth Naval Shipyard w Kittery na terenie stanu Maine i kilkumiesięcznych testach morskich / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Derek Harkins, USN

Atomowy okręt podwodny USS Annapolis (SSN 760), typu Los Angeles, dotarł do Naval Base Point Loma w San Diego z Groton w Connecticut. Okręt dołączył do Submarine Squadron 11, w ramach którego służą już cztery inne OP typu Los Angeles: USS Pasadena (SSN 752, Powrót USS Pasadena, 2017-04-02), USS Scranton (SSN 756, Przebazowanie USS Scranton, 2016-11-23), USS Alexandria (SSN 757) i USS Hampton (SSN 767).

Po przebazowaniu do Naval Base Point Loma USS Annapolis będzie przygotowywany do rozpoczęcia działań operacyjnych. Jednostka będzie pełnić służbę przede wszystkim w rejonach odpowiedzialności 3., 5. i 7. floty US Navy, a więc na Pacyfiku i Oceanie Indyjskim.

USS Annapolis jest czwartym okrętem w historii US Navy nazwanym dla uhonorowania miasta Annapolis w Maryland, gdzie mieści się U. S. Naval Academy. Jednostkę zbudowano w dzisiejszej stoczni General Dynamics Electric Boat w Groton. Stępkę pod okręt położono 15 czerwca 1988. Jednostka została zwodowana i ochrzczona 18 maja 1991, a 11 kwietnia 1992 przyjęto ją do służby. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.