Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przegląd remontowy USS Nimitz

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 07 marca 2018

Amerykański atomowy lotniskowiec USS Nimitz przejdzie przegląd remontowy po zakończeniu misji bojowej.

USS Nimitz wchodzi do Puget Sound Naval Shipyard and Intermediate Maintenance Facility w Bremerton, w stanie Waszyngton, gdzie przejdzie przegląd remontowy / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 3rd Class Ian Kinkead, USN

1 marca oficjalnie rozpoczął się proces przeglądu remontowego atomowego lotniskowca USS Nimitz (CVN 68), typu Nimitz. Prace na okręcie będą prowadzone w Puget Sound Naval Shipyard and Intermediate Maintenance Facility w Bremerton, w stanie Waszyngton, gdzie USS Nimitz przeszedł prosto z portu macierzystego Naval Base Kitsap (Okręty CSG 11 w portach macierzystych, 2017-12-12).

Przegląd remontowy USS Nimitz ma potrwać 15 miesięcy. Obejmie on m.in. przegląd i ocenę stanu poszycia kadłuba, nadbudówki i pokładu lotniczego, a także sprawdzenie funkcjonowania systemów i urządzeń pokładowych. Niesprawne i przestarzałe elementy wyposażenia zostaną naprawione lub wymienione na nowsze.

USS Nimitz ma ponownie wyjść w morze w maju 2019. Okręt rozpocznie serię testów morskich, które pozwolą ocenić zmiany dokonane w jego konstrukcji i wyposażeniu. Jednocześnie, będą one stanowić jeden z etapów przygotowań do nowej misji bojowej. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.