Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Phenom 300E dostarczony

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 04 kwietnia 2018

Embraer dostarczył pierwszy nowy odrzutowiec klasy biznes Phenom 300E (Enahnced). W marcu samolot otrzymał Certyfikaty Typu amerykańskiej Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA), Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) i Brazylijskiej Agencji Lotnictwa Cywilnego (Agência Nacional de Aviação Civil).

Pierwszy Phenom 300E został dostarczony nabywcy zaledwie 5 miesięcy po wprowadzeniu go na rynek / Zdjęcie: Embraer

Nowy model brazylijskiego odrzutowca zadebiutował w październiku 2017 podczas konferencji National Business Aviation Association (NBAA-BACE). Jest on wyposażony w nową kabinę pasażerską, z systemem rozrywki pokładowej nice, opracowanym przez Lufthansa Technik.

Jesteśmy zachwyceni, dostarczając pierwszego Phenoma 300E zgodnie z harmonogramem, zaledwie pięć miesięcy po jego uruchomieniu, z pozytywnymi opiniami klientów i rynku – powiedział Michael Amalfitano, prezes i dyrektor generalny Embraer Executive Jets. Chciałbym pogratulować naszym zespołom, które z pasją pracowały nad wprowadzeniem na rynek kolejnego bestsellera, dostarczającego klientom prawdziwej wartości. Jestem również podekscytowany naszym pierwszym użytkownikiem Phenoma 300E – dodał Michael Amalfitano.

Phenom 300E to elegancki i wygodny samolot, który najlepiej pasuje do naszych potrzeb podróżniczych w Afryce – powiedział John McCormick, biznesmen z Republiki Południowej Afryki, który odebrał samolot. Architektura wnętrza i wzornictwo są nowoczesne, a wszystkie opcje pozwoliły nam uczynić samolot idealnym dla nas. Phenom 300 dobrze nam służył, a my jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani tym, że możemy latać Phenomem 300E – podkreślił John McCormick (1100. biznesjet Embraera , 2017-05-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.