Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Współpraca Emirates i flydubai

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 25 kwietnia 2018

Linie Emirates i flydubai przedstawiły statystyki dotyczące liczby przewiezionych pasażerów w pierwszych sześciu miesiącach funkcjonowania umowy między przewoźnikami.

W okresie od listopada 2017 do marca 2018 ze wspólnej oferty Emirates i flydubai skorzystało przeszło 400 tys. pasażerów / Zdjęcie: Emirates

Pierwsze loty w ramach umowy rozpoczęły się pod koniec października 2017 (Pierwsze wspólne loty Emirates i flydubai, 2017-10-03). W okresie od listopada 2017 do marca 2018 ze wspólnej oferty przewoźników skorzystało przeszło 400 tys. pasażerów, a ponad 250 tys. już zarezerwowało loty na nadchodzące miesiące (Więcej kierunków Emirates i flydubai, 2017-11-07). Początkowo umowa dotyczyła lotów do 29 miast. Bardzo szybko ofertę powiększono ze względu na rosnące zapotrzebowanie pasażerów.

W ub.r. przewoźnik uruchomił nowe połączenia pasażerskie do Newark przez Ateny, Zagrzebia i Phnom Penh, a jeszcze w br. rozpocznie loty do Londynu-Stansted i Santiago. Linie flydubai wykonują loty do 97 kierunków, w tym 80 nieobsługiwanych przez Emirates, wobec czego oferta obu przewoźników obejmuje łącznie 206 różnych kierunków (Więcej kierunków Emirates i flydubai, 2017-11-07).

Obaj dubajscy przewoźnicy będą zapewniać pasażerom coraz szerszy wybór lotów w ramach porozumienia code-share, które obecnie obejmuje ponad 90 kierunków. Niedawno w ofercie code-share pojawiły się Kraków (flydubai zainaugurowały trasę do Krakowa, 2018-04-10), Dubrownik i Kinszasa, a w najbliższym czasie dołączą do nich Katania (od 13 czerwca), Saloniki (od 15 czerwca) i Helsinki (od 11 października). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.