Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Węgry zamawiają H145M

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 29 czerwca 2018

Węgierskie Ministerstwo Obrony zamówiło 20 śmigłowców H145M z systemem uzbrojenia HForce, w ramach programu modernizacji sił zbrojnych Zrinyi 2026. Wraz z nimi Airbus dostarczy rządowi w Budapeszcie kompleksowy pakiet szkoleniowy i wsparcia. Strony nie podały wartości porozumienia, ani też terminów dostaw.  

Węgry są drugim krajem, który zamówił śmigłowce H145M z HForce / Zdjęcie: Airbus. A. Pecchi

Flota węgierskich śmigłowców będzie wyposażona w liny desantowe, kamery wysokiej rozdzielczości, sprzęt do zwalczania pożarów, osłony balistyczne i elektroniczne systemy samoobrony. Nie ujawniono, jaki dokładnie będzie zestaw uzbrojenia węgierskich H145M. Producent oferuje w jego ramach różne typy uzbrojenia strzeleckiego i pocisków rakietowych powietrze-ziemia i powietrze-powietrze.

Jesteśmy zaszczyceni, że ponownie zostaliśmy dostawcą węgierskiego Ministerstwa Obrony, które dziś witamy jako nowego nabywcę śmigłowców H145M. Zamówienie to potwierdza nasze doskonałe i pełne zaufania relacje z węgierskimi siłami zbrojnymi, po zakupieniu przez nie w ubiegłym roku dwóch samolotów A319 do transportu wojska. Airbus jest wdzięczny za zaufanie i wiarę pokładaną przez węgierski rząd w naszych produktach – powiedział Tom Enders, dyrektor generalny Airbusa.

Pierwszy krajem, który zamówił H145M z HForce jest Serbia. Dostawy przeznaczonych dla niej wiropłatów mają rozpocząć się jeszcze w tym roku (Serbia współpracuje z Airbusem , 2018-03-22, H145M odpala pociski FZ275, 2018-02-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.