Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BAE Systems o wygranej w Australii

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 02 lipca 2018

BAE Systems z zadowoleniem przyjęło informację o wyborze oferty przedsiębiorstwa w przetargu na dostawę dziewięciu fregat rakietowych marynarce wojennej Australii.

W walce o australijskie zlecenie BAE Systems pozostawiło w pokonanym polu włoską grupę stoczniową Fincantieri i hiszpańską Navantię / Rysunek: MO Australii

Pod koniec ubiegłego tygodnia rząd Australii podjął decyzję o wyborze oferty BAE Systems w przetargu na nowe fregaty rakietowe. Canberra zdecydowała się pozyskać okręty proj. Global Combat Ship – Australia opracowane w oparciu o rozwiązania zastosowane na jednostkach typu City, które budowane są dla Royal Navy (BAE Systems zwyciężyło w australijskim przetargu, 2018-06-29).

- Wybór BAE Systems jako preferowanego oferenta w programie SEA 5000 umacnia naszą pozycję jako czołowego projektanta i producenta skomplikowanych technicznie platform morskich. Jestem dumny, że nasz światowej klasy projekt, a także podejście do transferu technologii i umiejętności do kraju, w którym pracujemy przyczynią się do rozwoju przemysłu stoczniowego w Australii – powiedział Charles Woodburn, dyrektor wykonawczy BAE Systems

Kontrakt na zaprojektowanie, budowę i wsparcie techniczne dziewięciu nowych fregat Royal Australian Navy (królewskiej marynarki wojennej Australii) ma wartość ok. 35 mld AUD (ok. 97 mld zł). Okręty zostaną zbudowane w należącej do ASC Shipbuilding stoczni Osborne Naval Shipyard w Adelajdzie na terenie Australii Południowej. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra