Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Air China dołączają do Partner Plus Benefit

Lotnictwo cywilne, 29 sierpnia 2018

Linie lotnicze Air China, będące partnerem joint venture Grupy Lufthansa, dołączyły w Polsce do Partner Plus Benefit, programu lojalnościowego Lufthansy skierowanego do przedsiębiorstw każdej wielkości. Od teraz podmioty uczestniczące w programie zwiększają potencjał na zarabianie i oszczędzanie podróżując do 189 miast w 42 krajach z siatki połączeń narodowego przewoźnika ChRL.

Air China obecnie obsługują 29 tras do Europy, łącząc Chiny z 22 miastami w 15 europejskich krajach / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Partner Plus Benefit (PPB) to jedyny program lojalnościowy, w którym punkty za podróże można wymienić na nagrody w 9 liniach lotniczych oraz u innych partnerów, niezależnie od miejsca i liczby służbowych podróży. Zebrane punkty można wymieniać na bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży, nagrody rzeczowe, vouchery na dostęp do FlyNet czy na dodatkowy bagaż, wejście do saloniku biznesowego i inne nagrody. Co więcej, program jest kompatybilny z członkostwem we wszystkich indywidualnych programach lojalnościowych jak np. Miles&More, dzięki czemu podróżujący mogą zbierać mile premiowe zarówno na osobistym koncie, jak i punkty dla firmy w programie PBB.

Bardzo cieszymy się, że możemy powitać Air China w programie lojalnościowym Parter Plus Benefit w Polsce. Oferta bezpośrednich rejsów Air China z Warszawy ułatwi naszym polskim klientom wzmacnianie stosunków handlowych w Chinach i poza nimi. PPB to świetny przykład wartości dodanej jaką niesie nasze partnerstwo joint venture z Air China,  przynoszące korzyści naszym wspólnym klientom w Polsce – powiedział Frank Wagner, Country Manager Grupy Lufthansa w Polsce.

Jesteśmy zaszczyceni dołączając do PPB jako oficjalny partner. Od września 2016 Air China otworzyły regularne połączenie między Pekinem a Warszawą, pierwsze bezpośrednie połączenie azjatyckiej linii do Polski. Trasa obsługiwana jest przez samolot A330-200 cztery razy w tygodniu. Wraz z rozwojem współpracy między Polską a Chinami w obszarach takich jak kultura, edukacja i sport oraz wzrostem ruchu turystycznego, wierzymy, że w przyszłości pojawi się więcej bezpośrednich połączeń lotniczych. Mamy nadzieję wspólnie rozwijać się ze wszystkimi firmami partnerskimi w Polsce i wznieść naszą dwustronną współpracę na nowy poziom – dodał James Yin, General Manager Air China w Polsce.

Co ciekawe, od momentu przyjęcia programu w Polsce w 2008 dołączyło do niego już 10 tysięcy przedsiębiorstw, a obecnie PPB ma w Polsce więcej członków niż w jakimkolwiek innym kraju poza Niemcami. Program jest szczególnie korzystny dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla których podróże lotnicze mogą stanowić duże obciążenie finansowe. Tylko w 2017, podróżując na 8200 trasach, podmioty uczestniczące w PPB obniżyły koszty podróży zagranicznych o ponad 4 mln zł.

Air China są narodowym przewoźnikiem ChRL. Do czerwca 2018 dysponowały flotą 590 samolotów pasażerskich i frachtowców. Obecnie Air China obsługują 434 trasy do 189 miast w 42 krajach oferując ponad 1,77 mln miejsc na ponad 8900 rejsach tygodniowo (Umowa code-share PLL LOT i Air China, 2018-07-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.