Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeing oferuje BBJ 777X

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 10 grudnia 2018

Podczas rozpoczętych dzisiaj targów Middle East Business Aviation Association w Dubaju koncern z Seattle ogłosił wprowadzenie na rynek swojego najnowszego samolotu klasy biznes – BBJ 777X. Jego konstrukcja oparta jest na komunikacyjnym samolocie szerokokadłubowym tej samej nazwy (Boeing oferuje BBJ 777X, 2018-12-10).

Głównymi odbiorcami BBJ 777X mają być klienci z Bliskiego Wschodu / Ilustracje: Boeing Business Jet, Jet Aviation

Nasi najbardziej ekskluzywni klienci pragną podróżować w jak największej przestrzeni i komforcie i dolecieć bezpośrednio do celu podróży. Nowy BBJ 777X będzie mógł to zrobić, jak żaden inny samolot, definiując na nowo transport VIP-ów na bardzo duże odległości – powiedział szef Boeing Business Jets Greg Laxton.

Chętni mogą wybierać między dwoma modelami: BBJ 777-8 i BBJ 777-9. BBJ 777-8, mogący przewieźć maksymalnie 75 osób, oferuje zasięg wynoszący 21 570 km i przestronną kabinę o powierzchni 302,5 m². Natomiast model BBJ 777-9 ma większą kabinę, o powierzchni 342,7 m², ale jego zasięg jest nieco mniejszy – 20 370 km.

W trakcie MEBAA Boeing zaprezentował także koncepcje wyposażenia wnętrza BBJ 777X opracowane przez trzech wiodących projektantów: Greenpoint Technologies, Jet Aviation i Unique Aircraft Design. Kabina Jet Aviation, o nazwie Shaheen, może pomieścić 43 pasażerów i 11-osobową załogę. Podróżni maja do dyspozycji salony, salę gier i salę kinową, biuro i prywatne miejscami do pracy, 3 pokoje gościnne. Przedział główny mieści salon, luksusową sypialnię, przestronną garderobę / łazienkę oraz duży prysznic i łaźnię turecką.

BBJ 777 to trzeci biznes jet Boeinga opracowany na bazie samolotu szerokokadłubowego, obok BBJ 787 i BBJ 747-8 (Zamówienie na BBJ 777-300ER, 2014-06-11, Pierwsze Boeingi 787 BBJ dostarczone , 2014-02-06).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.