Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Uganda Airlines zamówiły A330-800neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 09 kwietnia 2019

Uganda Airlines potwierdziły zakup pary samolotów Airbus A330-800neo. Przewoźnik złożył wstępne zamówienie podczas ubiegłorocznej wystawy w Farnborough (FIA 2018: Airbus na drugim miejscu , 2018-07-20).

A330-800neo w barwach Uganda Airlines / Ilustracja: Airbus

Airbus podał, że samoloty narodowego przewoźnika Ugandy będą napędzane silnikami Rolls-Royce Trent 7000, ale nie przekazał dodatkowych informacji na temat transakcji. Nowe samoloty afrykańskiego towarzystwa zostaną wyposażone w kabinę Airspace i przystosowane do przewozu 20 pasażerów w klasie biznes, 28 w klasie ekonomicznej premium i 213 w klasie ekonomicznej.

Airbus A330-800neo wciąż przechodzi próby certyfikacyjne. Dotychczas na zakup tego modelu zdecydowały się jedynie Kuwait Airways, które zamówiły 8 samolotów (A330-800neo oblatany , 2018-11-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.