Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

RQ-180 operacyjny

Przemysł zbrojeniowy, Lotnictwo wojskowe, 24 października 2019

6 lat temu Aviation Week ujawnił istnienie dużego rozpoznawczego samolotu bezzałogowego stealth Northrop Grumman RQ-180. Teraz amerykański tygodnik donosi, że samoloty tego typu osiągnęły zdolność operacyjną. Latają w składzie niedawno zreformowanego 427. eskadry rozpoznawczej z Beale AFB w Kalifornii. USAF odmówiły komentarza na ten temat.

Wizja rozpoznawczego samolotu bezzałogowego stealth Northrop Grumman RQ-180. Jego zdjęcia są dotąd niedostępne / Ilustracja: Aviation Week

Według dostępnych informacji, prototyp RQ-180 został oblatany w 2010. Pod koniec 2014 w Edwards AFB rozpoczęły się testy operacyjne bsl tego typu. Prawdopodobnie zbudowano i wprowadzono do eksploatacji co najmniej 7 seryjnych RQ-180 (Testy tajnego RQ-180, 2013-12-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra