Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

10 mln pasażerów PLL LOT

Lotnictwo cywilne, 27 grudnia 2019

Dzisiaj, 27 grudnia 2019, Polskie Linie Lotnicze LOT pobiły nowy rekord – po raz pierwszy w historii przewiozły na pokładach swoich samolotów 10 milionów pasażerów w ciągu jednego roku.

/ Zdjęcie: PLL LOT

To ponad dwukrotny wzrost względem 2015, gdy LOT przewiózł na swoich pokładach 4,3 mln podróżnych. Przez ostatnie cztery lata nasz narodowy przewoźnik uruchomił ponad 80 nowych połączeń. W przyszłym roku uruchomi 16 kolejnych tras – m.in. z Krakowa do Nowego Jorku, z Warszawy do San Francisco i z Budapesztu do Stuttgartu, Sofii, Belgradu, Brukseli czy do Dubrownika. 

LOT w 2018 przewiózł liczbę ponad 8,9 mln pasażerów, czyli o 2 mln więcej niż rok wcześniej. Przewoźnik ma dziś w swojej rozkładowej ofercie ponad 120 połączeń, w tym 19 dalekiego zasięgu i obsługuje połączenia z niemal 100 portów lotniczych na świecie. W listopadzie br. do floty PLL LOT dołączył 15. Boeing 787 Dreamliner. Do końca 2020 flota Dreamlinerów zwiększy się do 17 (PLL LOT leasingują A320, 2019-12-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.