Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeing domaga się rządowej pomocy

Przemysł lotniczy, 18 marca 2020

Boeing prosi o co najmniej 60 miliardów dolarów pomocy rządowej na wsparcie amerykańskiego przemysłu lotniczego i kosmicznego. Według szefów koncernu z Seattle fundusze te pomogą przetrwać spowolnienie spowodowane pandemią Covid-19 i ochronią 2,5 mln miejsc pracy.

Rządowa pomoc ma być dostępna dla całego amerykańskiego przemysłu lotniczego i kosmicznego / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Boeing zapewnia co najmniej 60 mld USD publicznej i prywatnej płynności, w tym gwarancji kredytowych, dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Będzie to jeden z najważniejszych sposobów odzyskania kondycji sprzed pandemii przez linie i porty lotnicze oraz dostawców i producentów statków powietrznych – twierdzi zarząd koncernu w oświadczeniu wydanym 17 marca.

Zdaniem Boeinga wniosek ten dotyczy funduszy, które byłyby dostępne dla całego przemysłu lotniczego i kosmicznego, a pomoc rządowa wesprze poprawę stanu szeroko pojętego przemysłu lotniczego, ponieważ znaczna część wsparcia dla Boeinga zostanie wykorzystana jako płatności dla dostawców w celu utrzymania łańcucha dostaw. Środki te są potrzebne, aby poradzić sobie z presją wywieraną na sektor lotniczy i całą gospodarkę [przez pandemię Covid-19], dopóki globalny ruch pasażerski nie powróci do normalnego poziomu – czytamy w oświadczeniu (Niezamierzony najdłuższy lot pasażerski, 2020-03-18, Linie lotnicze USA chcą 50 mld USD, 2020-03-17, Grupa AF-KLM redukuje flotę, 2020-03-16, Brytyjskie linie lotnicze chcą 7,5 mld GBP pomocy, 2020-03-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.