Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Norwegia zamówiła granatniki

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 13 stycznia 2021

Siły Zbrojne Norwegii podpisały z Saabem umowę ramową na dostawy granatników Carl-Gustaf M4. Dostawy uzbrojenia przewidziano w bieżącym roku.

Wojska lądowe Norwegii mają obecnie w wyposażeniu granatniki Carl-Gustaf M2 i M3 (na zdjęciu) / Zdjęcie: Saab

Umowa ramowa umożliwia norweskim Hæren (wojskom lądowym) składanie zamówień na granatniki Carl-Gustaf M4 i powiązany osprzęt i systemy szkolno-treningowe przez okres 7 lat. Strony nie podały wartości zamówienia, ani szczegółowego harmonogramu dostaw (NDMA kupuje amunicję, 2017-09-13).

Hæren są użytkownikiem granatników Carl-Gustaf M2 od wczesnych lat 1970. Obecnie Norwegowie eksploatują granatniki wersji M2 i M3.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.