Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

19,8 mln USD na integrację JSM z F-35

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, 01 czerwca 2012

Lockheed Martin uzyskał wart 19,8 mln USD kontrakt na analizę możliwości zintegrowania pocisków Kongsberg NSM z myśliwcem F-35 Lightning II. Prace mają potrwać do maja 2014.

Wykonanie studium wykonalności i prac obniżających ryzyko US Navy zleciła Lockheed Martinowi za 19,805 mln USD. To dodatkowe zlecenie do kontraktu na budowę partii F-35 Low Rate Initial Production (LRIP) IV (31 F-35 za 3,5 mld USD). Finansowane jest ze środków Ministerstwa Obrony Norwegii.

Zintegrowanie JSM (Joint Strike Missile) z F-35 jest jednym z warunków zakupu myśliwców tego typu przez Norwegię (46 czy 52 norweskie F-35A?, 2012-04-18). W pracach bierze udział producent pocisków - norweski Kongsberg (10%) oraz Arnold Air Force Base w Tullahoma (20%). Nowe zlecenie obejmuje fizyczne zamocowanie pocisku w wewnętrznej komorze uzbrojenia F-35, badania tunelowe, analizy inżynierskie oraz opracowanie emulatora zintegrowanego systemu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.