Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Boeing 787 dla LAN

Lotnictwo cywilne, 03 września 2012

Boeing poinformował o przekazaniu pierwszego pasażerskiego B787-8 Dreamliner dla chilijskiego przewoźnika LAN Airlines.

 Zdjęcie: Boeing

Uroczystość przekazania maszyny odbyła się przed kilkoma dniami na terenie Future of Flight Aviation Center w Mukilteo, niedaleko centrum montażowego Boeinga w Everest. Samolot jest pierwszym z 32, jakie w najbliższych latach zasilą flotę LAN. Obecnie południowoamerykański przewoźnik wykorzystuje około 150 maszyn, w tym m.in.: Boeingi: 737-700, 767-300ER, 787-8 oraz Airbusy 318-100, 319-100, 320-200, a także 340-300, które mają zostać zastąpione przez Dreamlinery.

rozpocznie loty w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Przekazany Dreamliner ma operować zarówno na trasach regionalnych (Santiago, Buenos Aires) jak i do USA (Los Angeles) oraz do Europy (Madryt, Frankfurt).

LAN jest pierwszym południowoamerykańskim i zaledwie czwartym na świecie przewoźnikiem, który dysponuje B787. Wcześniej maszyny te zostały przekazane All Nippon Airways, Japan Airlines oraz Ethopian Airlines (Pierwszy afrykański Boeing 787, 2012-08-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.