Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Autor: Andrzej Amerski, Andrzej Wrona

Tegoroczny wiosenno-letni sezon pokazów lotniczych, w porównaniu z rokiem ubiegły nie zapowiadał się różowo dla amatorów obserwowania i uwieczniania na zdjęciach podniebnych akrobacji lotniczych. Co chwilę słyszało się o odwoływanych lub przekładanych imprezach. Dlatego też z wielkim entuzjazmem pasjonaci lotnictwa przyjęli informację, że III (XIV) edycja pokazów Mazury AirShow jest nie zagrożona i odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia.

Historyczna amfibia Sikorski S-38 tuż przed wodowaniem na Jeziorze Niegocin / Zdjęcie: Andrzej Amerski

W dniach 4–5 sierpnia br. odbyła się cykliczna impreza lotnicza Mazury AirShow, będąca zwieńczeniem Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa i Mazur, który odbywał się w dniach 2–5 sierpnia na lotnisku w Wilamowie. Cykliczna, ponieważ jej pierwsza edycja miała miejsce czternaście lat temu pod nazwą Festyn Lotniczy Mazury. Do 2010 pokazy odbywały się na lotnisku Wilamowo koło Kętrzyna, siedziby Aeroklubu Krainy Jezior – głównego organizatora imprezy.


Skrzydlata Polska - 10/2012
Drukuj Góra