Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Miliard dolarów ukraińskiego eksportu

Przemysł zbrojeniowy, 06 maja 2013

W 2012 Ukrspeceksport i jego spółki zależne wyeksportowały uzbrojenie warte ponad miliard dolarów. Ukraiński eksport wojskowy rośnie już kolejny rok.Zdjęcie: Ukrspeceksport

GK Ukrspeceksport i jego spółki zależne od 2010 decyzją rządową wchodzą w skład koncernu państwowego Ukroboronprom. Według oficjalnych danych, w 2012 wzrost sprzedaży eksportowej tej grupy wyniósł 2% w stosunku do roku poprzedniego. Jego wartość sięgnęła 1,024 mld USD. Z kolei portfel zamówień na najbliższe 3-5 lat przekracza 5 mld USD.

Wyniki samego Ukrspeceksportu w 2012 rosły jeszcze szybciej niż holdingu (Kolejne silniki z Ukrainy do Pakistanu, 2013-02-19, Tajlandia kupiła 49 Opłotów, 2011-09-02). Przychody ze sprzedaży produkcji i usług wyniosły 3,55 mld hrywien (blisko 1,4 mld zł). O 26,5% więcej niż rok wcześniej. Z kolei wartość zysku netto wzrosła o 48,4% – do 49,5 mln hrywien (ponad 19 mln zł).

Sprzedaż  Ukrspeceksportu rośnie już kolejny rok. W 2011 przychody ze sprzedaży produkcji i usług były wyższe niż roku poprzednim o 29,5% – do 2,81 mld USD. Zysk netto wzrósł wówczas aż 3,3 raza w stosunku do 2010 – do 33,34 mln hrywien.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.