Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

NetJets kupują kolejne Phenomy 300

Lotnictwo cywilne, 31 grudnia 2014

Amerykańskie towarzystwo wykorzystało opcję zakupu 10 odrzutowców klasy biznes Embraer Phenom 300.

Zdjęcie: Embraer

Embraer Executive Jets i spółka NetJets Inc., zawarły umowę w sprawie wykorzystania opcji zakupu 10 bardzo lekkich odrzutowców klasy biznes, Phenom 300 (na zdjęciu, 500. Phenom, 2014-06-05). Jej wartość to 89,55 mln USD (314 mln zł), według cen katalogowych. Dostawy samolotów rozpoczną się w styczniu 2016.

Kilka lat temu, w październiku 2010, NetJets podpisała z brazylijskim przedsiębiorstwem porozumienie kupna 50 Phenomów 300, z opcją na 75 kolejnych (Phenomy 300 dla NetJets, 2010-10-19). Dotychczas producent dostarczył NetJets 36 z nich, każdy z wyposażeniem kabiny Signature. Są one używane w Europie i USA (NetJets chce operować w Chinach, 2013-04-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.