Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

500. Phenom

Lotnictwo cywilne, 05 czerwca 2014

Embraer dostarczył 500. samolot odrzutowy klasy biznes z rodziny Phenom.

Jubileuszowy 500. Phenom, model 300 / Zdjęcie: Embraer

Wczoraj brazylijskie przedsiębiorstwo przekazało użytkownikowi 500. samolot odrzutowy klasy biznes z rodziny Phenom. Jubileuszowy Phenom 300 trafił do Prime Fraction Club, które zajmuje się dzierżawą samolotów (m.in. w jego flocie są 3 inne Phenomy), śmigłowców, jachtów i samochodów sportowych.

Pierwsze Phenomy weszły do eksploatacji zaledwie 5,5 roku temu. Obecnie samoloty z tej rodziny, obejmującej modele Phenom 100 (300. Phenom 100, 2014-04-01) i 300 (Oblot Phenoma 300 zmontowanego w USA, 2012-12-06), użytkowane są przez 400 klientów z 37 krajów. Ich flota wylatała już ponad 370 tys. h.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra