Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Powrót Iberii do Krakowa

Lotnictwo cywilne, 23 grudnia 2015

Po siedmiu latach przerwy do Krakowa wróci hiszpańska linia lotnicza Iberia.

W sezonie wakacyjnym 2016, po siedmioletniej przerwie loty z Madrytu do Krakowa wznowi hiszpańska Iberia. Rejsy na tej trasie mają być wykonywane samolotami z rodziny Airbus A320 / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Narodowy przewoźnik Hiszpanii ma wykonywać loty na trasie Madryt-Kraków od 20 czerwca do 17 września 2016. Rejsy mają się odbywać dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i soboty – i będą realizowane wymienne należącymi do linii Iberia Express samolotami typu Airbus A318 / A319 / A320 / A321. Wcześniej – od 2008 do 2009 – loty na tej trasie dla Iberii wykonywały Bombardiery CRJ900 linii Air Nostrum.

– To wzmocnienie oferty przewoźników z grupy IAG, do której należą także obecne u nas British Airways i Vueling i kolejna możliwość korzystania z dużego europejskiego hubu – powiedział Jan Pamuła, prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice. – To także potwierdzenie atrakcyjności Krakowa i Małopolski oraz pozycji naszego lotniska.

Do działającego od 2011 międzynarodowego holdingu linii lotniczych International Consolidated Airlines Group (IAG) poza Iberią należą także British Airways, Aer Lingus, Vueling i IAG Cargo.

Wznowienie lotów do Krakowa przez Iberię to kolejny powrót dużego przewoźnika na balickie lotnisko. Od maja 2015 rejsy z Zurychu wznowiły Swiss International Air Lines (Swiss wraca do Krakowa, 2014-10-10), a z Londynu-Heathrow – British Airways (British Airways wracają do Krakowa, 2014-11-17). Od marca 2016 loty z Kopenhagi, po kilkuletniej przerwie, rozpocznie także SAS (SAS wracają do Krakowa, 2015-10-10).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.