Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ostatnie okręty dla Trynidadu i Tobago

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 04 lutego 2016

W połowie 2016 straż wybrzeża Trynidadu i Tobago odbierze ostatnie okręty zamówione w Holandii.

Wkrótce Trynidad i Tobago odbierze ostatnią partię okrętów zamówionych w 2015 / Rysunek: Damen

W Holandii trwają przygotowania do przekazania władzom Trynidadu i Tobago ostatniej partii okrętów zamówionych w 2015 (Tuzin okrętów dla Trynidadu i Tobago, 2015-05-14). Dotąd Port of Spain odebrało kuter patrolowy TTS Speyside (CG 25), proj. Stan Patrol 5009, 2 okręty zaopatrzeniowe Fast Crew Supply 5009 i trzy łodzie interwencyjne Interceptor DI 1002.

W najbliższych miesiącach na Karaiby dotrą kolejne 3 patrolowce i tyle samo łodzi interwencyjnych. Holenderski producent zapewni również użytkownikowi odpowiednie wparcie logistyczne. Zawarta przed rokiem umowa obejmuje bowiem dostawę części zamiennych i dokumentacji technicznej niezbędnej do odpowiedniej eksploatacji okrętów i dokonywania przeglądów i doraźnych napraw.

Przed kilkoma dniami brytyjski Kelvin Hughes poinformował o dostawie 4 wieloczynnościowych stacji radiolokacyjnych SharEye, które zostały zamontowane na patrolowcach. Urządzenia przekazano w 2015. Integratorem wyposażenia było holenderskie przedsiębiorstwo Alphatron Marine BV z Rotterdamu (Radary morskie dla Trynidadu i Tobago, 2016-02-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.