Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zambia zamówiła 5 SSJ 100

Lotnictwo cywilne, 22 lipca 2017

Szef OAK (Obiediniennaja awiastroitielnaja korporacja) Jurij Sliusar w wywiadzie dla telewizji Rossija 24 poinformował o zawarciu kontraktu na dostawę do Zambii 5 samolotów Suchoj Superjet 100. – To całkowicie nowy dla nas rynek – powiedział. I dodał: Rynek afrykański wydaje się bardzo perspektywiczny.

Suchoj Superjet 100 / Ilustracja: OAK

Kontrakt z Zambią dotyczy sprzedaży jednego samolotu SSJ 100 w wersji do przewozu VIP i 4 w standardowej wersji pasażerskiej. Opcja przewiduje sprzedaż 10 kolejnych SSJ100. Transakcję miałby finansować Afroeksimbank we współpracy z WEB. Mają one stworzyć platformę leasingową, finansująca dostawy samolotów na rynek afrykański.

SSJ 100 to pierwszy skonstruowany z Rosji samolot komunikacji regionalnej (100 tys. h nalotu floty SSJ100, 2015-05-25). Jego zasięg wynosi 4400 km. Samolot może przewozić do 98 pasażerów.

Do końca pierwszego kwartału 2017 wyprodukowano 122 SSJ 100 (Pierwszy SSJ100 dla CityJet, 2016-05-27). 65 z nich eksploatują linie rosyjskie, w tym 30 Aerofłot. Samolotami tego typu jest zainteresowany m.in. Iran.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.