Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Udane tournée Skytrucka

Przemysł lotniczy, Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo cywilne, 01 września 2017

Odbyta wczesnym latem podróż samolotu M28 Skytruck po Ameryce Łacińskiej i Karaibach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów. Skutkiem tej misji handlowej są przygotowywane przez zespół PZL w Mielcu, szczegółowe oferty dla ponad 20 potencjalnych, nowych klientów, reprezentujących zarówno operatorów komercyjnych, jak i wojskowych.

Efektem tournée Skytrucka w Ameryce Łacińskiej i Karaibach są przygotowywane przez PZL w Mielcu oferty dla ponad 20 potencjalnych klientów / Zdjęcie: PZL w Mielcu

Większość naszych nowych propozycji biznesowych dotyczy konkretnej potrzeby przewozu zarówno pasażerów, jak i towarów na nieprzygotowane lądowiska, w tym na lotniska w miejscach położonych bardzo wysoko nad poziomem morza. Niezwykle wysoki poziom zainteresowania będący skutkiem lotów pokazowych dla klientów w 12 lokalizacjach na terenie Karaibów i Ameryki Łacińskiej potwierdza nasze przekonanie, iż nawet na dzisiejszym, jakże konkurencyjnym rynku, M28 zapewnia odpowiednią kombinację mocy, wszechstronnej kabiny i wytrzymałości strukturalnej, umożliwiającą spełnienie szerokiej gamy wymagań transportowych – powiedział Janusz Zakręcki, prezes zarządu i dyrektor naczelny PZL Mielec.

Ponad połowa przypadków zapytań ofertowych pochodzi od przewoźników prywatnych i regionalnych, w tym służb państwowych, takich jak policja. Pozostali to użytkownicy wojskowi (Bundeswehra wypożyczyła M28, 2017-08-08, M28 przybył do Rio de Janeiro, 2017-04-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.