Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Jemenie rozbił się saudyjski Typhoon

Lotnictwo wojskowe, Wypadki, 15 września 2017

13 września nad terenem zajętym przez antyrządowych rebeliantów w Jemenie wykonywały zadania bojowe myśliwce Eurofighter Typhoon królewskich wojsk lotniczych Arabii Saudyjskiej. Jeden z nich rozbił się w górzystym obszarze dystryktu Al Wade. Prawdopodobną przyczyną katastrofy była awaria techniczna.

Eurofighter Typhoon królewskich wojsk lotniczych Arabii Saudyjskiej / Zdjęcie: BAE Systems

Pilot samolotu zginął na miejscu. Według ujawnionych informacji, był to ppłk Muhanna al-Baiz.

Typhoon, który rozbił się 13 września, był pierwszym utraconym samolotem tego typu należącym do królewskich wojsk lotniczych Arabii Saudyjskiej (Pół tysiąca Eurofighterów, 2017-04-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.