Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozwój Wizz Air w Luton

Lotnictwo cywilne, 20 listopada 2017

Przez ostatnie 12 miesięcy (do 31 października 2017) ponad 5,5 mln pasażerów wybrało podróże z Wizz Air na trasach w siatce połączeń z Londynu-Luton, co stanowi wzrost o 11% w porównaniu do poprzedniego roku plasując Wizz Air na drugiej pozycji wśród przewoźników na tamtejszym lotnisku. Z roku na rok liczba miejsc w ofercie Wizz Air z Luton zwiększa się o 15%, a w sprzedaży Wizz Air w 2018 będzie ponad 6,9 mln miejsc na 46 trasach do 20 krajów.

Liczba samolotów Wizz Air w bazie w Londynie-Luton zwiększy się do pięciu / Zdjęcie: Wizz Air

Umieszczenie 4 samolotów Airbus A320, ze 186 miejscami na pokładzie każdego z nich, zwiększy do pięciu liczbę samolotów we flocie bazy Wizz Air w Luton o łącznej wartości 500 milionów USD (430 A320neo dla Indigo Partners , 2017-11-15).

Efektem rozwoju działalności Wizz Air jest rozbudowa siatki połączeń o 5 nowych tras dla pasażerów podróżujących z Wielkiej Brytanii. W nowej ofercie znajdą się codzienne loty do Larnaki (od 30 maja 2018) i Bratysławy (od 20 czerwca 2018), a także połączenia do Tirany (wtorek, czwartek, sobota, od 31 maja 2018), Tallina (poniedziałek, środa, czwartek, niedziela, od 17 września) i Lwowa na Ukrainie (wtorek, czwartek, sobota, od 18 września).

Dodatkowy samolot umożliwi zwiększenie liczby lotów na trzech najpopularniejszych trasach Wizz Air. Od wiosny przyszłego roku codziennie będą odbywać się loty do Tel Awiwu i Suczawy, a liczba operacji na trasie do Prisztiny wzrośnie z 2 do 3 tygodniowo.

Owain Jones, członek zarządu ds. korporacyjnych w Wizz Air powiedział: Po raz kolejny podkreślając nasze zaangażowanie w działalność na rynku brytyjskim, mamy dziś nowe ekscytujące wiadomości dla naszych klientów z Wielkiej Brytanii. Cieszymy się, że po zaledwie pięciu miesiącach od otwarcia naszej bazy w Luton, ogłaszamy znaczący rozwój poprzez dodanie do naszej floty czterech dodatkowych samolotów typu Airbus A320. To inwestycja, która spowoduje utworzenie 150 nowych miejsc pracy przyczyniając się jednocześnie do rozwoju rynku pracy w branży lotniczej oraz branżach pokrewnych. Ofertę połączeń Wizz Air z Luton wzbogaci pięć nowych tras: do Larnaki na Cyprze, Tallina w Estonii, Lwowa na Ukrainie, Bratysławy na Słowacji i Tirany w Albanii.

Nick Barton, prezes portu lotniczego Londyn-Luton dodał: Rozwój działalności Wizz Air to doskonała wiadomość dla naszych pasażerów, lotniska i lokalnej gospodarki. Nasza przebudowa ma na celu dostarczenie jeszcze lepszych wrażeń większej liczbie pasażerów oraz wzbogacenie naszej oferty o nowe kierunki. Liczymy na to, że większe i ulepszone lotnisko pozwoli na dalsze umacnianie silnej już więzi, jaką udało nam się już stworzyć z Wizz (Wizz Air otwiera bazę na Luton, 2017-06-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.