Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zmiany w ofercie Wizz Air

Lotnictwo cywilne, 27 listopada 2017

Wizz Air określając zmiany jako działania wynikające z dostosowania swojej siatki połączeń oraz liczby miejsc w sprzedaży do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów, informuje, że w czerwcu 2018 zamknie bazę operacyjną w porcie lotniczym Lublin. Przewoźnik będzie kontynuować operacje na 5 trasach z Lublina do Eindhoven, Londynu Luton, Kijowa, Oslo Torp i Sztokholmu Skavsta. Airbus A320 stacjonujący dotychczas w bazie w Lublinie zostanie przeniesiony do MPL Katowice w Przyrzowicach.

Lubelska baza Wizz Air zostanie zamknięta w czerwcu 2018 / Zdjęcie: Port lotniczy Lublin

Po niedawnym ogłoszeniu znaczących zmian w rozwoju naszej linii w bazach w Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie, uruchamiamy 10 nowych tras w Polsce. Zwiększając liczbę dostępnych miejsc w sprzedaży o 27% w 2018, pozostajemy zaangażowani w działania na rzecz naszych klientów w Polsce […]. Serdecznie dziękujemy naszym współpracownikom z bazy w Lublinie za ich ciężką pracę i mamy nadzieję, że skorzystają z możliwości kontynuowania kariery w Wizz Air w innych bazach w Polsce – powiedział członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air George Michalopoulos (Wizz Air rozpoczyna loty z Lublina do Tel Awiwu, 2017-06-21).

Podjęte działania i dostosowanie planu przepustowości do potrzeb rynku pozwalają Wizz Air na uruchomienie 10 nowych tras z Polski. Jako pierwsze 26 marca 2018 otwarte zostaną połączenia Katowice-Lwów (poniedziałek i piątek, a od 20 czerwca – poniedziałek, środa, piątek i niedziela) i Gdańsk-Lwów (poniedziałek, piątek).

Od 20 maja 2018 realizowane będzie połączenie Poznań-Dortmund. Rejsy odbywać się będą w poniedziałek, środa, piątek i niedzielę. 16 czerwca zainaugurowany zostanie rejs Katowice-Faro (wtorek, sobota), dzień później Katowice-Malaga (środa i niedziela), a 18 czerwca ruszą pierwsze loty z Katowic i Warszawy do  Podgoricy (poniedziałek i piątek).

20 czerwca odbędą się pierwsze loty z Katowic do Monachium Memmingen (poniedziałek, środa, piątek i niedziela) i Charkowa (środa i niedziela), a         22 czerwca wykonane zostanie pierwsze połączenie z Katowic do Porto (poniedziałek i piątek).

W marcu 2018 Wizz Air będzie dysponować 25 samolotami we wszystkich bazach w Polsce, zatrudniając ponad 900-osobową załogę. W sprzedaży w 2018 jest ponad 11,34 mln miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 27% w porównaniu do poprzedniego roku. W ofercie Wizz Air są obecnie 162 trasy z 8 lotnisk w Polsce (Rozwój Wizz Air w Luton, 2017-11-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra