Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CdG opuścił suchy dok

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 18 maja 2018

Francuski atomowy lotniskowiec Charles de Gaulle opuścił suchy dok stoczni w Tulonie.

Charles de Gaulle opuszcza suchy dok stoczni w Tulonie po ponad roku / Zdjęcie: Naval Group

Ministerstwo obrony Francji poinformowało o postępie w modernizacji atomowego lotniskowca Charles de Gaulle (R91). Po ponad roku okręt opuścił suchy dok stoczni w Tulonie na południu kraju, a następnie został odholowany do pobliskiej bazy Marine Nationale (marynarki wojennej Francji), gdzie kontynuowane będą prace modernizacyjne (Przegląd remontowy Charles de Gaulle, 2017-02-09).

Charles de Gaulle rozpoczął tym samym kolejny etap dwuletniego przeglądu technicznego i modernizacji. Prace na okręcie obejmują praktycznie wszystkie kluczowe systemy pokładowe i elementy wyposażenia, w tym układ napędowy, urządzenia obserwacyjne i system zarządzania walką.

Minister obrony Francji, p. Florence Parly, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jesienią br. Charles de Gaulle rozpocznie testy morskie. Okręt ma wrócić do służby w 2019. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.